btm - najlepsza:D

Klasa bTM - najlepsza!!!


#1 2009-10-25 12:10:31

 Domin

Uczeń / Admin

Skąd: Dzierżoniów
Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 26
Punktów :   

www.lockerz.com

Czym jest lockerz?

Lockerz to elitarny serwis
społecznościowy, który ma na celu połączenie
użytkowników za pośrednictwem handlu,treści i społeczności. Pozwala oglądać wyborowe filmy, odkrywać nową muzykę, gry oraz łączyć się zeznajomymi. Główną zaletą serwisu jest to, że wszystko toczy się wokół punktów, które możemy wymieniać na wartościowe nagrody.


Jakie Nagrody?


Użytkownicy będą mogli zakupić szeroką gamę produktów z ubrań, akcesoria, elektronikę, gry, sprzęt sportowy i inne produkty z setek znanych marek. Członkowie będą również mogli kupować rzeczy związane z muzyką, filmem, sztuką i naklejki.

Jak zdobywać punkty?

1. Za codzienne zalogowanie się dostajemy 2 punkty.
2. Za zaproszenie kogoś znajomego dostajemy 2 punkty.
3. Za różne specjalne eventy (gry/muzyka/filmy) dostajemy nawet do 60 punktów
4. Za odpowiadanie na codzienne pytania (dailes) dostajemy od 2 do 10 punktów

Co, jak szybko, za ile?

Nagrody rozpoczynają się już od 35 punktów są to folie ochronne na iphony. Za 100 punktów możemy już mieć grę na komputer lub konsole xbox360 oraz playstation 3. Od 150 punktów do 600 możemy zdobyć ipody: od ipoda szufle(150 punktów), po przez ipoda nano(300 punktów) aż po ipoda toucha(600 punktów). Dla wytrwałych zbieraczy. za 7500 punktów czeka np. Skuter, a za 3000 punktów 42′ telewizor LCD.

A więc jak łatwo można przeliczyć już po tygodniu-dwóch, poświęcając po 5 min dziennie możemy zdobyć np. grę.

Przykladowe nagrody:
http://http://i29.tinypic.com/wkmx4l.jpg http://i29.tinypic.com/wkmx4l.jpg
http://i30.tinypic.com/k0fsxz.jpg


Jaką mam gwarancje na nagrody?

Stu procentową, jako iż Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm
medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca wAmazon.com i American Eagle Outfitters.

Czy nagrody są wysyłane do Polski?

Tak, serwis jest otwarty na większość krajów z europy, m.in. na Polskę. Wysyłka do Polski jest możliwa za dodatkowe 20 punktów.

Jak dołączyć do Lockerz?!

Do Lockerz, jako iż jest to elitarny klub da się dołączyć tylko i wyłącznie za pomocą zaproszenia. Jeśli chciałbyś dostać takowe zaproszenie, przeslij mi swoj adres mailowy via PW.

W razie pytan piszcie, postaram sie wszystko wytlumaczyc. Przestrzegam was, zeby rejestrowac sie po prawdziwych dancych, a na poczatku przy pierwszym logowaniu mamy prosta gierke, w ktorej zbieramy poczatkowe punkty. GWARANTUJE ZERO SPAMU.


Tylny napęd jest jak sex, po co dawać na ręcznym jak można dać w piz#e.

Offline

 

#2 2009-10-27 19:06:05

Mucha

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-10-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: www.lockerz.com

Yhmm ...
Dominiku, masz z deka stare informacje ! Nagrody są wysyłane do Polski bez żadnych dodatkowych kosztów (PTZ). Punkty zbiera się dość łatwo ale, odebranie jakiejś nagrody do tej pory graniczyło z cudem ! Zostały podane godziny dostawy nagród i w tym czasie miliony użytkowników z całego świata rzucili się jak sępy co przyczyniło się do przeciążenia serwerów i zanim w Polsce ktoś dotarł do etapu wypełniania danych potrzebnych do odebrania nagrody, one już się rozeszły (trwało to około 2min) Z nieoficjalnych źródeł płyną informacje że teraz serwis nie będzie podawał godzin dostawy nagród i odbierać je będą mogli tylko osoby z Z-lister. Są jednak pozytywne informacje - ponoć kilku osobom z Polski udało się załapać na nagrody xD


"Nie wdawaj się w rozmowy z głupim bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później ogra doświadczeniem" xD

Offline

 

#3 2009-10-28 06:21:01

 Domin

Uczeń / Admin

Skąd: Dzierżoniów
Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 26
Punktów :   

Re: www.lockerz.com

Tak Muszysko, ja tez czytam blog i forum. Ale zawsze wartyo zbierac punkciki. Ja licze na to, ze fascynacja lockerz spadnie i kto wie, moze uda sie cos wyrwac. Narazie nie mam za duzo punktow, dlatego nie przejmuje sie dostawami. Do z listera potrzeba mi jeszcze 10 osob.


Tylny napęd jest jak sex, po co dawać na ręcznym jak można dać w piz#e.

Offline

 

#4 2009-10-28 20:56:22

Mucha

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-10-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: www.lockerz.com

O tym czy spadnie czy się jednak podniesie dowiemy się za 2 tygodnie, gdyż wtedy minie oficjalny (planowany) termin dostaw nagród do Polski [z pierwszego rozdania]. Wydaje mi się, że skoro dotarły koszulki do z-lister'ów więc i nagrody dotrą
Zwróć sobie uwagę na karty amazon -> 500PTZ = 450euro w Francji lub 300euro w Niemczech
Dodam że punkty są ważne tylko do końca roku - po nowym roku konta zostają wyzerowane i naliczanie zaczyna się od nowa.


"Nie wdawaj się w rozmowy z głupim bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później ogra doświadczeniem" xD

Offline

 

#5 2009-11-26 15:36:39

Bugi

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 22
Punktów :   14 

Re: www.lockerz.com

a kiedy można zamówić co kolwiek ? w tedy kiedy mam ochote czy wtedy kiedy będzie narzucony jakiś czas ?

Offline

 

#6 2009-11-27 14:36:34

Mucha

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-10-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: www.lockerz.com

Teoretycznie zamawiać można w każdej chwili, jednak praktycznie nagrody rozchodzą się w 2 min po restocku więc jak widzisz nie masz wyboru kiedy zamawiać. Albo uda Ci się zamówić w chwili uzupełnienia albo w ogóle. Najbliższe uzupełnienie dla wszystkich odbędzie się w ciągu najbliższych dni.


"Nie wdawaj się w rozmowy z głupim bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później ogra doświadczeniem" xD

Offline

 

#7 2009-11-27 18:19:29

Bugi

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 22
Punktów :   14 

Re: www.lockerz.com

a jesteś wstanie powiedzieć mi w jakim to dniu ma być ? bo chciał bym sobie słuchawki zamówić

Offline

 

#8 2009-11-28 15:11:46

Mucha

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-10-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: www.lockerz.com

Tego nie wie jeszcze nikt. Lockerz powiadomi nas 12h przed restockiem
Ile masz PTZ że na słuchawki polujesz ?


"Nie wdawaj się w rozmowy z głupim bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później ogra doświadczeniem" xD

Offline

 

#9 2009-11-29 17:39:30

Bugi

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 22
Punktów :   14 

Re: www.lockerz.com

mam 153 pkt jak zdąże to zamówie te za 175 - SkullCrush - Snoop Dogg Blue
albo jak w nabliższym czasie będzie restock to te Lowrider - Black/Black 125 PTZ
a ty coś kroisz na tym ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.alians666.pun.pl www.wiedzminbpf.pun.pl www.badmintonlegnica.pun.pl www.zagadeczki.pun.pl www.andrzeje.pun.pl